Слухати

У Росії заявляють про можливий обвал цін на нафту до 25 доларів за барель  / Новини на Громадському радіо

У Росії заявляють про можливий обвал цін на нафту до 25 доларів за барель

19 червня 2017 - 11:24
Внаслідок цього передбачається і уповільнення ВВП Росії до нульової позначки

Банк Росії в ризиковому сценарії розвитку економіки допускає поступове зниження цін на нафту з середини цього року до рівня близько $ 25 за барель у середині 2018 року, передає «Прайм» з посиланням на доповідь регулятора.

Відзначається, що в березневій доповіді центральний банк у ризиковому сценарії припускав можливість зниження цін на нафту до $ 25 за барель вже в кінці поточного року. Внаслідок цього передбачається і уповільнення ВВП Росії до нульової позначки.

«Під впливом швидкого зростання обсягів експорту нафти з Лівії і Нігерії, з одного боку, а також в умовах уповільнення економічного зростання в Китаї і значно більш слабкий попит на ринку енергоносіїв, з іншого боку, ціни на нафту будуть поступово знижуватися вже з середини поточного року і до середини наступного року досягнуть рівня близько 25 доларів за барель «,- йдеться в доповіді.

«В результаті темпи економічного зростання будуть помітно нижче, ніж в базовому сценарії. При цьому уповільнення може початися вже з середини 2017 року», — вказується в документі.

Відзначимо, сьогодні нафта марки WTI коштує 44, 55 доларів за барель, а марка Brent 47,22 доларів за барель.

Раніше в ефірі «Громадського радіо» ми розповідали, що в США відкрили нове родовище нафти: як це вплине на світовий та український ринок?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+