Слухати

Українські спортсмени стали найкращими на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду у Києві (ФОТО)

19 червня 2017 - 13:06
Цей чемпіонат Європи став для України найуспішнішим в історії: 10 медалей, 3 з яких – золоті

У Києві завершився чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Домашній Чемпіонат Європи став для України найуспішнішим в історії: 10 медалей, 3 з яких – золоті. У командному заліку вітчизняні атлети стали другими, повідомляє Національний олімпійський комітет.

В останній день змагань збірна України залишилася без нагород, тоді як Росія зуміла взяти «золото» і  внаслідок більшої кількості срібних медалей вийти на перше місце медального заліку.

Але українці виграли загальний залік чемпіонату.

Золоті медалі у складі збірної України завоювали Ілля Кваша (метровий трамплін), пара Максим Боргів і Олександр Горшковозов (синхронні стрибки з 10-метрової вишки) і Ганна Письменська (3-метровий трамплін).

Срібло в активі у пари Вікторія Кесар/Олександр Горошковозов (командні змагання), пари Вікторія Кесар/Станіслав Оліферчик (3-метровий трамплін), пари Ілля Кваша/Олег Колодій (3-метровий трамплін) і в Іллі Кваші в особистих змаганнях на 3-метровому трампліні.

Бронзові медалі завоювали пара Валерія Люлько/Софія Лискун (10-метровий трамплін), Анастасія Недобєга (3-метровий трамплін), Олег Колодій (3-метровий трамплін).

06.jpg

Міжнародний чемпіонат зі стрибків у воду // Марія Волкова
Міжнародний чемпіонат зі стрибків у воду
Марія Волкова

05.jpg

Міжнародний чемпіонат зі стрибків у воду // Фото: Марія Волкова
Міжнародний чемпіонат зі стрибків у воду
Фото: Марія Волкова

001s1_17.jpg

Міжнародний чемпіонат зі стрибків у воду // Фото: Марія Волкова
Міжнародний чемпіонат зі стрибків у воду
Фото: Марія Волкова

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+