Слухати

В проекті про реінтеграцію Донбасу не йде мова про введення військового стану — Тука

19 червня 2017 - 13:10
«Остаточний варіант законопроекту, швидше за все, істотно відрізнятиметься від того, що читав я», - зазначив Тука
В проекті про реінтеграцію Донбасу не йде мова про введення військового стану — Тука / Новини на Громадському радіо

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука вважає, що велика кількість людей, які коментують законопроект про переформатування АТО, не читали текст цього документа. Про це він  заявив виданню «ГОРДОН».

«Я читав цей законопроект, але коли він буде внесений на розгляд Верховною Радою, не знаю. Про цей законопроект написали вже маса людей, які навіть краєм ока його не бачили. Можу сказати точно: про введення воєнного стану в законопроекті про переформатування АТО немає ні слова. Це вигадки. До того ж було тільки попереднє читання. І відразу ж виникла маса питань до тесту. Напевно вони будуть враховані. А відповідно остаточний варіант законопроекту, швидше за все, істотно відрізнятиметься від того, що читав я», — зазначив Тука.

Він акцентував увагу на тому, що формально антитерористичною операцією керує СБУ.

«В цілому я оцінюю цей законопроект позитивно. Сам режим АТО з точки зору законодавства істотно обмежує можливості ВСУ. Це вже давно всім зрозуміло. До того ж нелогічно, що переважна більшість учасників АТО — це військовослужбовці ЗСУ, а формально операцією керує заступник голови СБУ. Також, на мій погляд, повинні бути розширені повноваження глав військово-цивільних адміністрацій. Зараз їх недостатньо для адекватного управління територіями. Це стосується господарської діяльності. Як показала практика, деякі територіальні питання роками перебувають в підвішеному стані», — підкреслив Тука.

Як повідомляло  Громадське радіо,  російські ЗМІ розказали подробиці плану реінтеграції Донбасу — він передбачає припинення «антитерористичної операції» (АТО) і «мирну реінтеграцію» Донбасу.

Його прийняття планується найближчим часом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+