Слухати

З новим роком: ЄС продовжив санкції проти Росії за анексію Криму / Новини на Громадському радіо

З новим роком: ЄС продовжив санкції проти Росії за анексію Криму

19 червня 2017 - 11:03
Санкції діятимуть до 23 червня 2018 року

Європейський Союз прийняв рішення про продовження обмежувальних заходів проти Росії за незаконну анексію Криму і Севастополя до 23 червня 2018 року. Рішення було прийнято під час зустрічі міністрів закордонних справ Євросоюзу, повідомляється на сайті Ради ЄС.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», рішення про продовження санкцій напередодні було прийняте у Люксембурзі. Рішення про продовження санкцій було погоджено 6 червня на рівні Комітету постійних представників країн-ЄС (COREPER).

Як відомо, санкції були введені ЄС 14 червня 2014 на імпорт продукції, виробленої в Криму або Севастополі, інвестиції в Крим або Севастополь, туристичні послуги, зокрема, круїзні кораблі не можуть заходити в порти Криму, виключаючи надзвичайні ситуації на експорт окремих товарів і технологій для кримських компаній або для використання в Криму в сфері транспорту, телекомунікації та енергетичного сектора.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+