Слухати

Американський студент, котрий повернувся з тюрми в КНДР у комі, помер

20 червня 2017 - 00:10 402
Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на батьків

Газета опублікувала заяву батьків хлопця.

Отто Вармбір (Otto Warmbier), студент Університету Вірджинії, заарештований у Північній Кореї приблизно рік тому, помер вдень у понеділок. Про це повідомили його батьки.

Його батько Фред Вармбір засудив режим КНДР за те, що той вчинив з його сином. Нижче наводимо уривки з повідомлення батьків Фреда і Сінді для преси:

«Наш сумний обов’язок — повідомити, що наш син Отто Вармбір завершив свою подорож додому.  В оточенні родинної любові, Оттто помер сьогодні в 2:20 дня. …

Ми хотіли би подякувати чудовим професіоналам Медичного центру Університету Цинциннаті, котрі зробили для Отто усе,що могли. На жаль, жахливі тортури, яким наш син був підданий в руках північно-корейців, призвели до тих наслідків, які ми пережили сьогодні.  

Коли Отто повернувся в Цинциннаті 13 червня, він не міг говорити, нічого не бачив і не був здатний реагувати на усні звернення. було видно, що йому дуже погано, це була майже агонія. Хоча ми так і не почули його голосу, протягом дня вираз його обличчя змінився — він став мирним. Він опинився вдома і ми віримо, що він це відчував». 

 

21-річний Вармбір отримав минулого року 15 років тюрми за спробу викрасти пропагандистський плакат з готелю.

Влада КНДР повернула його в США минулого тижня. Він при цьому перебував у комі. Північно-корейська влада послалася на лікарів, котрі повідомили, що кома стала наслідком ботулізму. Однак американські лікарі не підтвердили діагноз.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+