Слухати

Американський студент, котрий повернувся з тюрми в КНДР у комі, помер / Новини на Громадському радіо

Американський студент, котрий повернувся з тюрми в КНДР у комі, помер

20 червня 2017 - 00:10
Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на батьків

Газета опублікувала заяву батьків хлопця.

Отто Вармбір (Otto Warmbier), студент Університету Вірджинії, заарештований у Північній Кореї приблизно рік тому, помер вдень у понеділок. Про це повідомили його батьки.

Його батько Фред Вармбір засудив режим КНДР за те, що той вчинив з його сином. Нижче наводимо уривки з повідомлення батьків Фреда і Сінді для преси:

«Наш сумний обов’язок — повідомити, що наш син Отто Вармбір завершив свою подорож додому.  В оточенні родинної любові, Оттто помер сьогодні в 2:20 дня. …

Ми хотіли би подякувати чудовим професіоналам Медичного центру Університету Цинциннаті, котрі зробили для Отто усе,що могли. На жаль, жахливі тортури, яким наш син був підданий в руках північно-корейців, призвели до тих наслідків, які ми пережили сьогодні.  

Коли Отто повернувся в Цинциннаті 13 червня, він не міг говорити, нічого не бачив і не був здатний реагувати на усні звернення. було видно, що йому дуже погано, це була майже агонія. Хоча ми так і не почули його голосу, протягом дня вираз його обличчя змінився — він став мирним. Він опинився вдома і ми віримо, що він це відчував». 

 

21-річний Вармбір отримав минулого року 15 років тюрми за спробу викрасти пропагандистський плакат з готелю.

Влада КНДР повернула його в США минулого тижня. Він при цьому перебував у комі. Північно-корейська влада послалася на лікарів, котрі повідомили, що кома стала наслідком ботулізму. Однак американські лікарі не підтвердили діагноз.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+