Слухати

Дружина героя Небесної сотні віддала на потреби фронту 100 тисяч гривень

20 червня 2017 - 15:44
Суд зобов'язав МВС виплатити компенсацію. Одразу після отримання грошей Галина Дідич передала їх у фонд «Повернись живим»
Дружина героя Небесної сотні віддала на потреби фронту 100 тисяч гривень / Новини на Громадському радіо

У благодійній організації «Повертайся живим» повідомили про надходження у 100 тисяч гривень, яке зробила дружина загиблого героя Небесної сотні Галина (призвище не уточнюється). З власних джерел Громадське радіо дізналось, що це Галина Дідич. Жінка отримала гроші від МВС у якості компенсації за моральну шкоду.

«Рік тому було винесено перший обвинувальний вирок проти беркуту. Беркутівця, що побив її чоловіка, було засуджено, але окрім того суд зобов’язав МВС, (як роботодавця злочинця) виплатити дружині загиблого моральну шкоду – 200 тисяч гривень. Міністерство своїх не лишило. Прикривало, заважало розслідуванню, затягувало справу скільки могло. Два місяці тому воно навіть спробувало подати апеляцію, незважаючи на те, що усі терміни давно минули. Але суд не погодився поновити строк для її подання. І от нарешті компенсацію виплатили», — сказано у повідомленні.

В організації також пояснили, що половину цієї суми жінка витратила на армію. Пані Галина не бажає публічності і не коментує своє рішення. 

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», громадська організація «родина героїв Небесної сотні» презентувала проект пам’яті – «Відзнаки героїв».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+