Слухати

Комахи можуть сприяти поширенню епідемій у Львові, — Супрун / Новини на Громадському радіо

Комахи можуть сприяти поширенню епідемій у Львові, — Супрун

20 червня 2017 - 17:15
В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відвідала Львів і підтвердила проблему сильного забруднення. Втім, оголошення режиму надзвичайного екологічного стану назвала надто радикальним кроком

Лабораторні дослідження ґрунту поблизу сміттєвих майданчиків у Личаківському та Шевченківському районах Львова виявили сильне забруднення. Про це розповіла в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун під час брифінгу у Львові, передає місцеве видання «Гал-інфо».

«Після аналізу грунту на сміттєвих майданчиках Львова ми побачили дуже високий рівень бактерій. Це небезпечно. Більшість цих майданчиків розташовані поблизу дитячих майданчиків, де бавляться діти. Ми переживаємо, щоб не було захворювань», — повідомила Супрун.

Вона наголосила, що це є великою проблемою, адже забруднення доходить до води а також може розповсюджуватися через комах.

«Коли мухи сідають на ґрунт, а потім на нашу їжу, тоді є ризик захворювань. Чекаємо коли це буде вирішено, щоб в нас не було епідемії холери чи тифу, які можуть бути в ситуації, коли є багато сміття та мух», — заявила в. о. міністра охорони здоров’я.

Супрун також заявила, що проінформувє прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про загрозливу ситуацію у місті.

«Ви маєте мою підтримку, я розумію, бачу, сфотографувала. Ми маємо докази від лабораторії, що є підвищення бактерій, що є загроза для здоров’я людей, і ми будемо на найвищому рівні вирішувати цю проблему», — запевнила Уляна Супрун.

Очільниця відомства також заявила, що впровадження надзвичайного стану у Львов — це надто радикальний крок. 

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», ситуація зі сміттям у Львові напружена. Вчора Садовий закликав львів’ян сортувати сміття і знову попросив запровадити надзвичайний режим. Народний депутат від «Самопомочі» Олег Березюк оголосив голодування проти сміттєвої блокади Львова. Пізніше до нього приєдналася Оксана Сироїд. Після цього Кабмін заявив, що готовий знайти 50 млн гривень для облаштування сміттєвого полігону у Львов. Тим часом колишній міністр охорони здоров’я Олег Мусій  переконує, що необхідно відмінити музичний фестиваль у Львові, бо ситуація зі сміттям у небезпечна для здоров’я.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+