Слухати

На Луганщині зник підполковник Нацгвардії

20 червня 2017 - 10:18
У Нацгвардії припускають, що він потрапив у полон бойовиків. Командування Національної гвардії залучило для пошуку представників громадських організацій
На Луганщині зник підполковник Нацгвардії  / Новини на Громадському радіо

Під час виконання бойового завдання в зоні АТО в результаті бойового зіткнення пропав безвісти офіцер Нацгвардії, підполковник Олександр Бойко.

Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії.

За непідтвердженими даними офіцер утримується одним із підрозділів «ЛНР», зазначається в повідомленні.

«Спроби вирішити питання щодо обміну та передачі полковника Бойка на сьогодні не призвели до позитивних результатів», — йдеться  на сайті Національної гвардії.

Командування Національної гвардії продовжує роботу в цьому напрямі. До заходів з пошуку долучені представники громадських організацій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+