Слухати

Нововведення в «Укрпошті»: своє міжнародне відправлення можна знайти online / Новини на Громадському радіо

Нововведення в «Укрпошті»: своє міжнародне відправлення можна знайти online

20 червня 2017 - 21:43
«Укрпошта» тестує систему відстеження міжнародних відправлень

«Відтепер є можливість відстежити місцезнаходження міжнародних посилок (простих та з оголошеною вартістю) в 161 країні, міжнародної письмової кореспонденції (дрібних пакетів, бандеролей, рекомендованих листів) — у 68 країнах, міжнародних поштових відправлень з оголошеною цінністю — в 32 країнах», — повідомляє прес-служба «Укрпошти».

Раніше клієнти дізнавалися про перебування посилки за кордоном на сайтах пошти країн призначення.

«Укрпошта» домовилася з національними поштами про двосторонній обмін статусів доставки міжнародних відправлень. Тому клієнти можуть побачити весь шлях відправлення в одному місці — на сайті українського оператора.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+