Слухати

Після Alfa Jazz Fest у людей можуть початися проблеми зі здоров’ям, — Мусій / Новини на Громадському радіо

Після Alfa Jazz Fest у людей можуть початися проблеми зі здоров’ям, — Мусій

20 червня 2017 - 10:53
Колишній міністр охорони здоров'я переконує, що найкращий варіант — відмінити фестиваль взагалі, бо ситуація зі сміттям у Львові є небезпечною

Після відвідування «Альфа Джаз Фесту» люди можуть захворіти або помітити проблеми зі здоров’ям. Такі наслідки можуть виникнути через ситуацію зі сміттям, яка виникла у Львові. Про це заявив народний депутат, екс-міністр охорони здоров’я Олег Мусій в коментарі УНН.

«Відмінити фестиваль – це найправильніше рішення. Я б не рекомендував людям їхати у Львів на цей фестиваль з ознаки власної безпеки і саме в епідеміологічному розумінні, тому що рознощики всякої зарази і бродіння сміття не сприяють атмосфері проведення фестивалю», — відзначив Мусій.

За його словами, після відвідування джазового фестивалю «у людей можуть початися проблеми зі здоров’ям». нардеп також підкреслив, що тисячі потенційних відвідувачів заходу можуть сприяти створенню негативної епідеміологічної ситуації.

Мусій наголосив, що санепідемслужба не реагує належним чином на ситуацію, яка виникла у Львові.

«Вона мала б взагалі оголосити Львів зоною екологічної катастрофи в державі, а не на словах – хочуть-хочуть, а оголосити не можуть», — пояснив Мусій.

Нардеп підкреслив, що ситуацію зі сміттям першочергово має вирішувати його мер, а також має реагувати на ситуацію МОЗ України.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Садовий закликав львів’ян сортувати сміття і знову попросив запровадити надзвичайний режим

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+