Слухати

Пожежа на Хрещатику виникла в результаті підпалу, — екс-депутат Київради / Новини на Громадському радіо

Пожежа на Хрещатику виникла в результаті підпалу, — екс-депутат Київради

20 червня 2017 - 18:30
За словами Олени Терещенко-Єскіної, наразі історичні пам’ятки і будівлі підпалюються масово, щоб зняти з них охоронний статус

Пожежа в будівлі колишнього центрального універмагу виникла в результаті підпалу. Про це в ефірі «Громадського радіо» заявила громадська діячка, екс-депутат Київради Олена Терещенко-Єскіна.

«Це 100% підпал. Надзвичайно боляче, що після Революції Гідності схеми знищення нашої культурної спадщини продовжують діяти.  Громадськість довго протистояла проти цього жахливого проекту, що схвалило міністерство культури ще у 2012. Вони збираються здійснити протиправну реконструкцію унікального будинку. Хочуть надбудувати 12 наземних і 20 підземних поверхів. Це ще не межа. Ця будівля має бути вище за будівлю ЦУМу – 55 метрів. ЦУМ40 метрів. ЦУМ – це найстаріший на Хрещатику будинок, культове місце для киян. Тут просто нема жодних слів. Ми вже підготували заяви, які відправимо до прокуратури і поліції із вимогою ретельно розібратися із ситуацією. Як ми бачимо, жодний підпал ще не був розслідуваний. Пам’ятки підпалюються масово, щоб зняти з них охоронний статус», — вважає громадська діячка.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», в Києві мастштабна пожежа напроти ЦУМу (ФОТО, ВІДЕО).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+