Слухати

Прикордонникам у зоні АТО збільшили рівень грошового забезпечення

20 червня 2017 - 08:49
Належні суми винагороди за квітень та травень 2017 року військовослужбовцям вже виплачені
Прикордонникам у зоні АТО збільшили рівень грошового забезпечення / Новини на Громадському радіо

Проведено роботу щодо збільшення рівня грошового забезпечення прикордонникам, які виконують завдання в районі антитерористичної операції.

Про це повідомлює прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян У Facebook.

Передбачається збільшення  розмірів винагороди, починаючи з 1 квітня цього року.

«Тепер прикордонники, які перебувають на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону отримуватимуть до 7500 гривень, а в інших місцях дислокації в межах визначеного району воєнного конфлікту до 3500 гривень», - зазначив Слободян.


При цьому для реалізації норм наказу Адміністрація Держприкордонслужби вже профінансувала органи охорони державного кордону Східного регіонального управління для здійснення доплати винагороди за квітень та травень 2017 року. Нині належні суми винагороди військовослужбовцям вже виплачені.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+