Слухати

СБУ арештувала землю, яку незаконно відібрали у Київської ГЕС

20 червня 2017 - 12:08
Земля на території лівобережної частини греблі Київської ГЕС у 2011 – 2015 роках була незаконного відчужена
СБУ арештувала землю, яку незаконно відібрали у Київської ГЕС / Новини на Громадському радіо

Служба безпеки України наклала арешт на земельні ділянки, які незаконно відібрали у ПАТ «Укргідроенерго» ( ці  землі перебувають у межах контрольованої зони Київської ГЕС). Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Мова  йде про кримінальне впровадження, відкрите за фактом незаконного відчуження  земель у Вишгородського району Київщини у 20112015 роках земель на території лівобережної частини греблі Київської ГЕС.

«Повернення цих земель до державної власності дозволить забезпечити надійну експлуатацію гідроспоруд, що відносяться до об’єктів критичної інфраструктури та забезпечують функціонування Об’єднаної енергетичної системи України», — йдеться в повідомленні..

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+