Слухати

Skype перестав працювати у частини користувачів у Європі і в Україні

20 червня 2017 - 11:45
Адміністрація сервісу знає про несправність, втім поки що не повідомляє причини збою

У частини користувачів Європи з учорашнього дня не завантажується популярний VoIP-сервіс Skype, як в мобільних, так і в десктоп-версіях. У той же час сервіс доступний для частини користувачів. Про це повідомляєтьсяна сайті ain.ua.  

Причини збою наразі не зрозумілі. Сам додаток завантажується, але підвисає на моменті з’єднання з сервісом. Перезавантаження і видалення даних про обліковий запис не допомагають.

В адміністрації сервісу повідомили, що вже знають про проблему і намагаються розібратися.

«Нам відомо про те, що користувачі можуть або втрачати з’єднання з додатком, або не мати можливості відсилати чи отримувати данні. Для деяких користувачів немає можливості бачити повідомлення під час групового дзвінка, є також затримки з додаванням в список друзів ».

Про стан Skype можна судити по карті Downdetector — сервісу, який моніторить доступність онлайн-додатків. У коментарях про несправності сервісу говорять користувачі з України, Португалії, Бельгії, Швеції, Греції, Німеччини, Франції та інших європейських країн.

bezymyannyy_10.png

Карта для моніторингу несправності роботи додатку Skype станом на 11 годину 20.06 // Фото: downdetector.com
Карта для моніторингу несправності роботи додатку Skype станом на 11 годину 20.06
Фото: downdetector.com

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», через нову iOS деякі додатки перестануть працювати.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+