Слухати

Сьогодні всесвітній день біженця

20 червня 2017 - 09:21
Він відзначається з 2000 року
Сьогодні всесвітній день біженця / Новини на Громадському радіо

Кожен рік 20 червня біженці і вимушені переселенці відзначають свій день — Всесвітній день біженців (World Refugee Day), затверджений Генеральною Асамблеєю ООН в 2000 році.

У новій Доповіді про глобальні тенденції, яка є головним щорічним оглядом ситуації у сфері переміщення, вказано, що на кінець 2016 року у світі налічувалося 65,6 мільйонів вимушено переміщених людей. Це приблизно на 300 тисяч більше, ніж було зафіксовано роком раніше. Ця загальна цифра свідчить про величезну кількість людей, які потребують захисту в усьому світі.

Комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді заявив, що дані про вимушених переселенців свідчать про провал міжнародної дипломатії.

«Ви бачите, що старі конфлікти і нові конфлікти призводять до переміщення людей. Вимушене переміщення — символ воєн, які ніколи не закінчуються», — заявив Гранді.

Громадське радіо багато приділяє уваги темі біженців.

Так ми розпитували сирійця Могаммада Гайтама Аль-Нашефа, який залишив свою батьківщину два з половиною роки тому, після того, як його дім був зруйнований бомбою, якою була його дорога з Дамаска до Стокгольма, де він живе зараз.

Також ми розповідали, як Швеція шукає відповіді на питання міграції.

А также рассказывали, как принимают беженцев в США после введения новой миграционной политики Трампа.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+