Слухати

Як відрізнити медіа-фейк від помилки? (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Як відрізнити медіа-фейк від помилки? (ВІДЕО)

20 червня 2017 - 11:34
Головний редактор Громадського радіо Кирило Лукеренко на Ukrlife.TV

Головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко у своєму інтерв’ю каналу Ukrlife.TV докладно розповів про медіа-фейки: що це таке, як і навіщо з’являються в ЗМІ, а також, як цьому можна протистояти, зберігаючи стандарти журналістики і право на свободу слова. В інтерв’ю було зроблено акцент на помилках, які періодично бувають в ЗМІ, і їх відмінності від фейків.

Поговорили також про суспільний мовник, вплив політики на медіа та плани Громадського радіо вийти на стале самофінансування і мовити на всю Україну. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+