Слухати

Які ще зустрічі чекають на Порошенка в США? / Новини на Громадському радіо

Які ще зустрічі чекають на Порошенка в США?

20 червня 2017 - 19:56
Заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко повідомила про майбутні плани президента України

«Попереду, в графіку Петра Порошенка — зустрічі президента і украінськоі делегаціі з Держсекретарем США, міністром оборони, з крівнмцтвом МВФ і Світового банку, сенаторами, впливовими американськими політиками», — написала у Facebook Геращенко.

Раніше Громадське радіо повідомляло, що сьогодні, 29 червня, президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом США Дональдом Трампом

«Продовження двостороннього діалогу Україна — США на найвищому рівні. Перша особиста зустріч і спілкування президентів України і США, які до сьогодні мали кілька телефонних розмов», — написала перший заступник голови Верховної Ради України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+