Слухати

ЄС збирається оновити дизайн шенгенської візи (ФОТО)

20 червня 2017 - 12:21
Таке рішення прийняли, адже чинна візова наліпка, яка перебуває в обігу понад 20 років. Вона скомпрометувала себе серйозними інцидентами з підробками і шахрайством
ЄС збирається оновити дизайн шенгенської візи (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Рада Європейського Союзу прийняла регламент, яким передбачається зміна дизайну шенгенської візи для короткострокових поїздок до Європи. Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.

Регламентом встановлюється новий загальний дизайн візової наліпки. Це необхідно, щоб запобігти підробкам.

«Чинна візова наліпка, яка перебуває в обігу понад 20 років, скомпрометувала себе серйозними інцидентами з підробками і шахрайством», — йдеться у повідомленні Ради ЄС.

Очікується, що Рада ЄС і Європарламент підпишуть регламент на початку липня, а потім він буде опублікований в Офіційному журналі. Новий регламент набуде чинності через 20 днів після публікації в Офіційному журналі ЄС.

Як зазначили у Раді ЄС, Ірландія та Велика Британія не виступатимуть суб’єктами нового регламенту, згідно додатковими протоколами до договорів ЄС. Однак на їх прохання Єврокомісія може почати із ними взаємодіяти для технічного обміну інформацією щодо формату їхніх національних віз.

212ce67-visa.jpg

Оновлений дизайн візи // Фото: eurointegration.com.ua
Оновлений дизайн візи
Фото: eurointegration.com.ua

У регламенті передбачений такий дизайн оновленої шенгенської візи.

Раніше в ефірі «Громадського радіо» ми повідомляли, як правильно користуватися безвізом?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+