Слухати

З’явилися перші фото і відео візиту Порошенка до США / Новини на Громадському радіо

З'явилися перші фото і відео візиту Порошенка до США

20 червня 2017 - 09:34
Порошенко розпочав свій робочий візит до США з вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з українською громадою

Президент Петро Порошенко розпочав свій робочий візит до США з вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з українською громадою, передає прес-служба голови держави.

«Більшість у світі не знали, де є Україна, не кажучи вже про Голодомор. А сьогодні не знайти в світі людини, яка б нас не любила, не поважала і не віддавала данину нашому народу», — зазначив Президент.

d2e3665c9488c4a2f4c9a7b815 568 556_1 497 924 253_extra_large.jpeg

Президент на зустрічі з українською громадою // Фото: president.gov.ua
Президент на зустрічі з українською громадою
Фото: president.gov.ua

Глава Української держави зазначив: Україна пройшла велику відстань, незважаючи на шалені випробування і подякував українській громаді США за значні зусилля і єдність.

«Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори. Ми це відчуваємо. І нам не потрібно звертатись за допомогою — діаспора і так робить все, що може», — сказав Президент.

e493 385e78a3754d39 189 122e3b96c3d_1 497 924 122_extra_large.jpeg

Президент на зустрічі з українською громадою // Фото: president.gov.ua
Президент на зустрічі з українською громадою
Фото: president.gov.ua

Також  Порошенко заявив, що Україна має сильну двопартійну підтримку в Конгресі Сполучених Штатів Америки (США).

091e3606cc9bc23 675e2db95 618e949e_1 497 924 123_extra_large.jpeg

Президент на зустрічі з українською громадою // Фото: president.gov.ua
Президент на зустрічі з українською громадою
Фото: president.gov.ua

За словами Порошенка, рішення Сенату США про введення нових санкцій проти Російської Федерації стало «чудовим подарунком». Він підкреслив, що санкції — це цивілізований механізм змусити агресора забратися з України, вивести війська і техніку. «Ніколи такого потужного візиту не було. І саме для того, щоб ми мали можливість переговорити і по нашій співпраці в області безпеки, політичній та економічній сферах», — резюмував Президент.

Як повідомляло Громадське радіо, Білий дім офіційно підтвердив: Порошенко зустрінеться з Трампом 20 червня

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+