Слухати

Батько заради лайків вивісив сина над вулицею на висоті 15 поверху (ФОТО)

21 червня 2017 - 10:57
За створення загрози життю дитини суд направив чоловіка до в'язниці на два роки
Батько заради лайків вивісив сина над вулицею на висоті 15 поверху (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Алжирського батька, який майже викинув свого маленького сина з висоті 15 поверху, заради популярності в Facebook, засудили до двох років в’язниці. Про це повідомляє Al Arabiya.

Чоловік зробив фото з малюком, маючи намір набрати 1000 лайків. Він запостив фото з підписом «1000 лайків, або я впущу його».

У поліцію на батька заявили самі користувачі соцмережі, обурені знімками, громадськість вимагала негайно заарештувати автора фото.

За створення загрози життю дитини суд засудив чоловіка до покарання у вигляді двох років в’язниці. Сам обвинувачений розкаявся в суді. Він заявив, що ніколи не заподіяв би шкоди своїй дитині, а його пост в соцмережі був невдалим жартом.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+