Слухати

Футбольный клуб «Динамо» звернувся до «Приватбанку»  з проханням дати гроші на зарплатню футболістам / Новини на Громадському радіо

Футбольный клуб «Динамо» звернувся до «Приватбанку» з проханням дати гроші на зарплатню футболістам

21 червня 2017 - 12:56
Перший віце-президент «Динамо» Віталій Сівков визнав наявність фінансових проблем

Перший віце-президент «Динамо» Віталій Сівков звернувся до першого заступника правління «Приватбанку» Олегу Сергєєву з проханням виконати заявку на отримання кредитних коштів, які гостро необхідні для «виплати зарплати футболістам і співробітникам клубу за травень 2017 року, функціонування всієї інфраструктури клубу і оплату робіт з реконструкції стадіону «Динамо».

Офіційний сайт клубу наводить текст листа повністю, а також — відповідь Сергєєва, який посилається на заборонний документ. Він підписаний заступником голови правління НБУ Катериною Рожковою.

saudi_rebr1.jpg

Відповідь Приватбанка на запит Динамо // Фото: fcdynamo.kiev.ua
Відповідь Приватбанка на запит Динамо
Фото: fcdynamo.kiev.ua

Мова йде про заборону обслуговування рахунків осіб, яки визнані пов’язаними з екс- керівництвом «Приватбанку».

«Динамо» повідомляє, що рішення НБУ про пов’язаність клубу з ПАТ КБ «Приватбанком» та наказ щодо блокування рахунків були скасовані в судовому порядку 20.03.2017 року у справі №826/20 288/16.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+