Слухати

Кабмін прийняв відставку заступника міністра юстиції Андрія Вишневського

21 червня 2017 - 13:31 63
Андрій Вишневський подав заяву через втручанні в конкурсний відбір на посаду директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги

Кабінет міністрів прийняв відставку заступника міністра юстиції Андрія Вишневського, який звинуватив відомство в імітації реформ.

Про це «Українським новинам» повідомив віце-прем’єр Павло Розенко.

Вишневський написав заяву про відставку 15 червня.

Як повідомляло «Громадське раді»,  раніше Андрій Вишневський розповів нам, чому йде у відставку з посади заступника міністра юстиції.  Одною з причин він назвав  втручанні в конкурсний відбір на посаду директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги министра Петренка.

У свою чергу міністр юстиції прокоментував відставку свого заступника  Громадському радіо таким чином: «Його власна справа».

Нагадаємо, Вишневський був призначений заступником міністра юстиції 19 квітня. До цього він працював директором координаційного центру з надання правової допомоги. На конкурсі з обрання нового директора Центру переміг заступник міністра юстиції Павло Мороз, але його призначення не відбулося через протести. Після цього Петренко призначив повторний конкурс.

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+