Слухати

Ліки від ботулізму приїдуть в Україну протягом тижня, — Супрун / Новини на Громадському радіо

Ліки від ботулізму приїдуть в Україну протягом тижня, — Супрун

21 червня 2017 - 14:56
За словами в.о. міністра охорони здоров'я партії має бути сто доз

Сироватка від ботулізму, яку ПРОООН направила Україні в якості гуманітарної допомоги, має прибути вже цього тижня. У партії буде 100 доз  Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляють »Українські Новини».

Також вона відзначила, що Кабмін виділив 380 тисяч гривень на закупівлю сироваток проти ботулізму, правця та дифтерії. У МОЗі також розраховують на виділення ще 120 тисяч гривень на закупівлі цих препаратів у вересні.

Супрун зазначила, що станом на сьогодні у медичних установах ще є залишок сироваток від правця та дифтерії.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», минулого тижня у Запоріжжі через захворювання на ботулізм відкрили кримінальне провадження. В нашому ефірі ми також обговорювали, що останнім часом в Україні почала збільшуватися кількість випадків захворювання на ботулізм. Однак, на сьогодні в країні немає препаратів для специфічного лікування ботулізму. 9 червня Супрун вже обіцяла, що ліки від ботулізму з’являться «з дня на день»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+