Слухати

«Лозовий навмисно ухилився від сплати 1,846 млн грн» — Луценко / Новини на Громадському радіо

«Лозовий навмисно ухилився від сплати 1,846 млн грн» — Луценко

21 червня 2017 - 15:24
Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий ухилився від сплати 1,846 млн грн

Генеральний прокурор Юрій Луценко вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Андрія Лозового.

Про це він повідомив у Facebook.

Луценко зазначив, що в діях нардепа вбачаються ознаки навмисного ухилення від сплати податків.

Нанадаємо, Генеральна прокуратура просить Верховну Раду зняти недоторканність із депутата Андрія Лозового (фракція Радикальної партії Олега Ляшка). Про це речниця генерального прокурора Лариса Сарган повідомила у Facebook.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+