Слухати

Луганчане выстраиваются в многометровую очередь, чтоб уехать в Украину (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Луганчане выстраиваются в многометровую очередь, чтоб уехать в Украину (ФОТО)

21 червня 2017 - 12:21
В сети опубликовали фото с остановки транспорта в Луганске. Люди в очереди ждут автобус, который довезет их до пункта пропуска

В паблике «Оптимизация опимизма» в Facebook обнародовали фотографию из оккупированного Луганска. В подписе к фото поясняется, что местные жители стоят в очереди на автобусной остановке в ожидании транспорта, который должен отвезти их на пункт пропуска Станица Луганская. Оттуда они смогут продолжить свой путь в Украину.

19 399 818_1 579 825 008 718 138_6 660 660 901 493 804 488_n.jpg

Луганск // Фото: Facebook/Оптимизация оптимизма
Луганск
Фото: Facebook/Оптимизация оптимизма
Как ранее сообщало «Громадское радио», в Луганске распространяются слухи о жестких наказаниях за посещение сайта «Одноклассники».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+