Слухати

Нафта обвалилась до $45 за барель  / Новини на Громадському радіо

Нафта обвалилась до $45 за барель

21 червня 2017 - 22:31
Вартість бареля нафти Brent опустилася нижче $45, це сталося уперше з 15 листопада 2016 року

Головним негативним чинником стала новина про те, що видобуток нафти в США підвищився за підсумками минулого тижня на 20 000 барелів на добу до рекордних з квітня 2015 року 9,35 млн барелів на добу, пишуть «Ведомости».

На сьогодні вартість нафти знизилася на 20% — найгірший піврічний показник з 1997 року.

У кінці травня 24 країни, які контролюють 60% видобутку нафти, домовилися, що продовжать до кінця березня 2018 року підтримувати його рівень на 1,8 млн барелів на день нижче, ніж минулого року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+