Слухати

Польща відмовилася від російського газу через низьку якість

21 червня 2017 - 18:51 93
Обмеження на постачання російського газу діятимуть до 23 червня

Польща відмовилася від російського газу, що надходить до країни з Німеччини через реверс трубопроводу Ямал-Європа. Про це повідомили у польській компанії GAZ-System

Серед причин відмови називається низька якість сировини.

«Наразі газ не відповідає параметрам якості. Постачальник газу, що подається в національну газотранспортну систему, відповідає за відповідність його якості встановленим параметрам», — сказано у заяві компанії.
Там також пояснили, обмеження діятимуть до ранку 23 червня, втім, вони можуть бути продовжені у разі виникнення необхідності.

У GAZ-System підкреслили, що обмеження не позначаться на безпеці роботи системи газопроводів, а одержувачі газу, вже отримали відповідне сповіщення.

Зазначимо, Польща вважається  найзапеклішим противником будівництва газопроводу Північний потік-2, який «Газпром» збирається будувати з партнерами з ЄС в обхід України.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», в ЄС розкритикували рішення Сенату США про продовження економічних санкцій щодо Росії.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+