Слухати

Призов офіцерів запасу завершився, — Полторак / Новини на Громадському радіо

Призов офіцерів запасу завершився, — Полторак

21 червня 2017 - 12:08
Міністр Полторак уточнив, що в Україні близько 96 тисяч офіцерів запасу

Призов офіцерів запасу в Україні завершився. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак, передають «Українські новини».

«Із призовом немає жодних роблем, відбір майже тисячі осіб майже завершився», – сказав він.

За словами міністра, призвані офіцери навчатимуться у навчальних центрах, а пізніше у випадку підписання контракту будуть спрямовані на службу в зону АТО.

Також міністр уточнив, що в Україні близько 96 тисяч офіцерів запасу.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», жінок-офіцерів запасу призиватимуть, як і чоловіків. В ефірі фотографиня проекту «Невидимий батальйон» Клеопатра Анферова розповіла про те, як насправді буде реалізований призов щодо жінок-офіцерів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+