Слухати

Рада провалила голосування за законопроект, який допоміг би зайти в Україну PayPal

21 червня 2017 - 17:36
Цей законопроект також міг полегшити вихід на український ринок Apple Pay, Google Wallet і інших міжнародних платіжних систем
Рада провалила голосування за законопроект, який допоміг би зайти в Україну  PayPal / Новини на Громадському радіо

У Верховній Раді України не вистачило голосів для прийняття законопроекту № 5361-д. Він стосувався змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів. Його підтримали 205 голосів, а відтак законопроект відхилили. Про це йдеться на сайті НБУ.

Національний регулятор висловив розчарування з приводу проваленого голосування за цей законопроект.

Зокрема, законопроект пропонував надати небанківським фінансовим установам, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків, право емітувати електронні гроші. Наразі це право зберігається виключно за банками.

Законопроект також дозволяв би Державному казначейству випускати електронні гроші, які могли б прийматися у рахунок сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Законопроектом також передбачалась можливість оплати товарів і послуг електронними грошима, випущеними нерезидентами.

Відзначимо, що відхилений законопроект розроблявся у кооперації народних депутатів, працівників НБУ та учасників платіжного ринку. Національний банк  наголошував на необхідності голосування за цей законопроект, адже він допоможе імпліментувати норми європейського права та розвити платіжний ринок України.

Раніше в ефірі «Громадського радіо» радник з питань інвестицій та інновацій заявив, що PayPal працюватиме в Україні. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+