Слухати

Радник мера Києва озвучив ймовірну причину пожежі на Хрещатику

21 червня 2017 - 12:27
Дмитро Білоцерковець вважає, що пожежа виникла через людську недбалість
Радник мера Києва озвучив ймовірну причину пожежі на Хрещатику  / Новини на Громадському радіо

Згідно з попереднім висновком, пожежа на Хрещатику 40/1 сталася через недбалість будівельників. Про це в Facebook пише радник мера Києва Дмитро Білоцерковець.

«Свідки підтверджують, що на даху велися роботи з укладання руберойду, через що дійсно можливе виникнення пожежі», — підкреслив він.

Але, на думку Білоцерковця, від пожежі може виграти власник. «Значить підпал, теоретично, міг бути навмисним. Мотивація можливого підпалу криється в збільшенні комерційних площ будівлі», — додав він.

Радник мера вважає, що власник і потенційний забудовник спочатку будуть пробувати зняти статус пам’ятника архітектури на підставі експертизи про неможливість відновлення об’єкта, а після цього будуть йти на реконструкцію зі значним збільшенням площ.

Раніше ми показували, як виглядає будівля колишнього Центрального гастроному на Хрещатику після пожежі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+