Слухати

Росія має заплатити вимушеній переселенці 35 тисяч євро компенсації, — суд / Новини на Громадському радіо

Росія має заплатити вимушеній переселенці 35 тисяч євро компенсації, — суд

21 червня 2017 - 11:26
Мова йде про компенсацію збитків, завданих збройною агресією Росії проти України і окупацією частини території України

Російська Федерація має заплатити вимушеній переселенці з непідконтрольного Києву Луганська 35 тисяч євро в якості компенсації моральної шкоди. Таке рішення прийняв Старобільський районний суд Луганської області, повідомляє Всеукраїнський громадський рух «Сила права».

Зокрема, суд Луганської області розглянув позовну заяву Ірини Калініної, вимушеної переселенки з окупованого Луганська, до Російської Федерації щодо компенсації збитків, завданих збройною агресією РФ проти України і окупацією частини території України.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Україна подала 160 документів та 50 свідчень до ЄСПЛ щодо порушень прав українців в Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+