Слухати

Сьогодні Україна передасть Грузії останки солдата, що загинув у Другій світовій війні

21 червня 2017 - 11:07
Абесалом Алексідзе, уроженець Грузії, загинув в 1941 році, йому був 21 рік
Сьогодні Україна передасть Грузії останки солдата, що загинув у Другій світовій війні / Новини на Громадському радіо

Сьогодні відбудеться урочиста передача останків тіла грузинського солдата Абесалома Алексідзе, який загинув у часи Другої світової війни його рідним. Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомив лідер громадського руху «Закінчимо війну» Юрій Зубко. Він пояснив, що пошукова група виявила рештки тіла бійця під час проведення пошукових робіт у с. Варварівка Новоград-Волинського району Житомирської області. 

Юрій Зубко: Наші загони проводять роботу з встановлення імен солдат, що загинули у Другій світовій війні. Абесалом Алексідзе, уроженець Грузії, він загинув в 1941 році, йому був 21 рік.

Завдяки Посольству Грузії в Україні, а також за сприяння Міністерств іноземних справ України та Грузії організації вдалося знайти родичів загиблого героя, знайшли його онука Георгія Алексідзе. Сьогодні ми передаємо останки воїна грузинській стороні. В Україну приїхала делегація служби у справі ветеранів Грузії і рідні солдата, яким будуть передані останки солдата в урочистій обстановці. 

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», нащадки Олександра Олеся погодилися на перепоховання останків письменника у Києві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+