Слухати

Світовий банк прийняв план партнерства з Україною на 2017-2021 роки / Новини на Громадському радіо

Світовий банк прийняв план партнерства з Україною на 2017-2021 роки

21 червня 2017 - 10:06
Фінансова підтримка Світового банку в рамках концепції залежатиме від прогресу України в реалізації реформ

Рада директорів Світового банку схвалила концепцію партнерства з Україною на 2017-2021 роки, спрямовану на сприяння сталому і комплексному відновленню економіки нашої країни.

Як повідомляється на сайті Міністерства фінансів, концепція базується на оцінках фахівців Світового банку, проведених у березні 2017 року, і містить середньостроковий план підтримки Світовим банком реформ, що проводяться українською владою. Концепція передбачає такі напрями партнерства, як управління державними фінансами та реформа державного управління, антикорупційна діяльність, управління фіскальними ризиками і державними інвестиціями, зміцнення фінансового сектору, поліпшення інфраструктури, створення рівноправного партнерства в приватному секторі, земельна реформа, реформа охорони здоров’я, приватизація, соціальна допомога.

Фінансова підтримка Світового банку в рамках концепції залежатиме від прогресу України в реалізації реформ, поліпшення результатів впровадження портфеля проектів СБ в Україні, загального кредитного потенціалу Світового банку і нормативу кредитування для України. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+