Слухати

Третій не зайвий. Луценко вніс подання на ще одного народного депутата

21 червня 2017 - 17:51
У діях Євгена Дейдея, за інформацією Луценка, вбачаються ознаки незаконного збагачення на суму у понад шість млн гривень
Третій не зайвий. Луценко вніс подання на ще одного народного депутата  / Новини на Громадському радіо

Генеральний прокурор України вніс подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Євгена Дейдея, депутата від «Народного фронту». Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За повідомленням Луценка у діях Дейдея вбачаються ознаки незаконного збагачення на суму 6.1 млн грн.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Юрій Луценко попросив у ВР згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Довгого та Лозового.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+