Слухати

У Москві презентували доповідь, що начебто доводить легітимність кримського референдуму

21 червня 2017 - 17:16
Цей документ переклали англійською і збираються поширити на Заході
У Москві презентували доповідь, що начебто доводить легітимність кримського референдуму / Новини на Громадському радіо

Так звану аналітичну доповідь «Про легітимність кримського референдуму» презентували сьогодні у Москві. Про це повідомяляє «ТАСС».

Над підготовкою «документа» працювали фахівці у сфері міжнародного права з провідних вузів під егідою постійного представництва республіки Крим при президенті Росії. Зокрема, у доповіді наводяться аргументи, які начебто доводять, що результати референдуму в Криму легітимні, так як відповідають принципам права народів на самовизначення і територіальної цілісності, порушеним, на думку так званих експертів, в 2014 році в Україні.

«Ця доповідь не для внутрішнього користування, ця доповідь розрахована на західну аудиторію», — сказав голова Московської колегії адвокатів «Останній дозор» Олександр Молохов. За його словами, текст документа вже переклали англійською мовою і його обов’язково поширять за кордоном.

На думку Молохова, референдум в окупованому Криму проводився відповідно до двох основних принципів Декларації про принципи міжнародного права 1970 року — на самовизначення народів і на територіальну цілісність.

«На момент проведення референдуму в Криму в Україні склалася ситуація, коли баланс цих двох принципів міжнародного права було порушено в результаті насильницького захоплення влади за участю ультранаціоналістичних сил, і тому дії по проведенню загальнокримського референдуму 16 березня 2014 року було законними і обгрунтованими», — сказав він.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», ЄС продовжив санкції проти Росії за анексію Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+