Слухати

У Москві презентували доповідь, що начебто доводить легітимність кримського референдуму

21 червня 2017 - 17:16 139
Цей документ переклали англійською і збираються поширити на Заході

Так звану аналітичну доповідь «Про легітимність кримського референдуму» презентували сьогодні у Москві. Про це повідомяляє «ТАСС».

Над підготовкою «документа» працювали фахівці у сфері міжнародного права з провідних вузів під егідою постійного представництва республіки Крим при президенті Росії. Зокрема, у доповіді наводяться аргументи, які начебто доводять, що результати референдуму в Криму легітимні, так як відповідають принципам права народів на самовизначення і територіальної цілісності, порушеним, на думку так званих експертів, в 2014 році в Україні.

«Ця доповідь не для внутрішнього користування, ця доповідь розрахована на західну аудиторію», — сказав голова Московської колегії адвокатів «Останній дозор» Олександр Молохов. За його словами, текст документа вже переклали англійською мовою і його обов’язково поширять за кордоном.

На думку Молохова, референдум в окупованому Криму проводився відповідно до двох основних принципів Декларації про принципи міжнародного права 1970 року — на самовизначення народів і на територіальну цілісність.

«На момент проведення референдуму в Криму в Україні склалася ситуація, коли баланс цих двох принципів міжнародного права було порушено в результаті насильницького захоплення влади за участю ультранаціоналістичних сил, і тому дії по проведенню загальнокримського референдуму 16 березня 2014 року було законними і обгрунтованими», — сказав він.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», ЄС продовжив санкції проти Росії за анексію Криму.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+