Слухати

У згорілій будівлі центрального гастронома досі працюють рятувальники

21 червня 2017 - 10:54
У будівлі вигоріли два поверхи і провалився дах. Рятувальники розбирають обгорілі конструкції
У згорілій будівлі центрального гастронома досі працюють рятувальники  / Новини на Громадському радіо

На місці вчорашньої пожежі в будівлі колишнього Центрального гастроному у Києві продовжують працювати рятувальники. Вона поливають дерев’яні конструкції, щоб уникнути займань. У будівлі вигоріли два поверхи і провалився дах. Про це в ефірі «Громадського радіо» розповіла прес-секретар київської держслужби з надзвичайних ситуацій Світлана Водолага.

Світлана Водолага: Пожежу загасили ще вчора у 21.03. Аби не допустити травмування людей, які там будуть працювати (слідчі, страховики) наразі там працюють пожежники. Зокрема, вони розбирають обгорілі конструкції. Дерев’яні перекриття прогоріли їх треба розібрати, щоб вони не впали комусь на голову. Це звична процедура під час виникнення будь-який пожеж.

Наша лабораторія може зробити якійсь висновок стосовно причин виникнення пожежі, втім це відповідальність правоохоронців брати чи не брати до уваги наш висновок.

Наразі не можна говорити про можливість реставрації будівлі, адже це вирішуватиме спеціальна комісія. До її складу будуть залучені будівельники, архітектори та інші фахівці, що зможуть зробити компетентні висновки.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», вчора на Хрещатику розпочалась масштабна пожежа.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+