Слухати

Українська активістка з Криму через переслідування ФСБ терминово виїхала до України

21 червня 2017 - 12:10
Раніше через допити її чоловік втратив роботу
Українська активістка з Криму через переслідування ФСБ терминово  виїхала до України / Новини на Громадському радіо

Українській активістці Наталії Харченко довелося вчора, 20 червня 2017 року, терміново виїхати з Криму через переслідування ФСБ. Як  повідомила Кримська правозахисна група,  з посиланням  на саму Харченко, сьогодні відносно неї в Сімферополі, де жінка проживала з маленькими дітьми  та батьками, співробітники ФСБ планують порушити кримінальну справу.

Кримчанка приїхала до Києва практично без речей.

Нагадаємо, 12 січня 2017 року співробітники ФСБ РФ в будинку родини українських активістів Виноградових-Харченко провели обшук під виглядом гласного обстеження житла та вилучили кілька комп’ютерів. Після цього по відношенню до кримчанки почали дослідчу перевірку за ч. 2 ст. 280.1 КК РФ «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації». За інформацією кримського адвоката Едему Семедляева, слідчий ФСБ вже зібрав два томи інформації для цього «справи».

Щомісяця Наталю викликали на «опитування» в ФСБ, після яких у жінки траплялися напади хронічного захворювання нервової системи. Після обшуку і допиту Андрій Виноградов втратив в Криму роботу. 

Як повідомляло «Громадське Радіо», з’явились подробиці зустрічі  політв’язня Чийгоза зі смертельно хворою матір’ — зустріч тривала 10 хвилин, після чого його повернули назад до Сімферополя.

Нагадаємо, Європейський Союз прийняв рішення про продовження обмежувальних заходів проти Росії за незаконну анексію Криму і Севастополя до 23 червня 2018 року

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+