Слухати

Україну відвідають члени нової президентської адміністрації США / Новини на Громадському радіо

Україну відвідають члени нової президентської адміністрації США

21 червня 2017 - 20:40
Представники адміністрації президента США Дональда Трампа найближчим часом відвідають Україну.

«Найближчим часом Україну відвідають декілька ключових членів нової президентської адміністрації та декілька міністрів», — про це сказав президент Петро Порошенко під час брифінгу у Вашингтоні.

Президент також анонсував підписання важливих угод в Україні.

«Будуть підписані дуже важливі угоди, в тому числі, і угода по оборонному співробітництву, включаючи і угоди про оборонні закупівлі і угоди про військово-технічну співпрацю», — додав він.

Нагадаємо, у вівторок 20 червня президент України Петро Порошенко вперше зустрівся з Трампом. Переговори проходили в Білому домі.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+