Слухати

В Аргентині знайшли найбільший в історії країни нацистський скарб (ВІДЕО)

21 червня 2017 - 08:34
Також у потаємній кімнаті знайшли численні знімки, на яких зображений нацистський лідер Адольф Гітлер
В Аргентині знайшли найбільший в історії країни нацистський скарб (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В одному з житлових будинків в околицях столиці Аргентини Буенос-Айреса поліція виявила найбільшу в історії країни колекцію нацистських артефактів.

Про це повідомляє Associated Press.

В цілому, в потаємній кімнаті було заховано 75 предметів, включаючи бюст Адольфа Гітлера, есесівську атрибутику, іграшки зі свастикою і інструмент для вимірювання розмірів черепа. Також правоохоронці знайшли численні знімки, на яких нацистський лідер зображений з деякими з виявлених предметів.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, знайдені фотографії дозволяють зробити висновок, що колекція належала людині з найближчого оточення Гітлера. Після закінчення Другої світової війни багато нацистів емігрувало до Південної Америки, де отримали нові імена.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+