Слухати

 В річці Дністер учитель втопився, намагаючись врятувати учня / Новини на Громадському радіо

В річці Дністер учитель втопився, намагаючись врятувати учня

21 червня 2017 - 08:45
Нажаль, 14-річний хлопец також загинув

В Тернопільскій області  під час походу загинули дві людини, інформує відділ комунікації поліції Тернопільської області.

 Нещастя трапилося 20 червня близько 12:00. Двоє вчителів та семеро учнів з Підгаєччини вирушили у трьохденний туристичний похід по  Дністру.

«Опівдні туристи зупинилися перепочити. Два хлопчика зайшли у воду. Стояли неподалік берега і не на глибині. В якийсь момент, розповідає один з юнаків, каміння пішло у них з-під ніг і їх почало закручувати у водяний вир. Товариш не вмів плавати, тому хлопець спробував витягти його. На допомогу кинувся й учитель. Проте вода крутила занадто сильно і вибратися самотужки було складно. Одного з школярів рибалки все-таки витягнули за допомогою вудочки. Інша дитина разом з учителем пішли під воду», — йдется в повідомлені.

Поки що тіла потонулих не знайшли, оскільки вони, ймовірно, знаходяться у водяній ямі.  Загиблій дитині було чотирнадцять років. Учитель 1964 року народження.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+