Слухати

Вінницький Roshen разом ще з 8 компаніями почне експортувати молочну продукцію у Китай

21 червня 2017 - 16:22
Всього тепер молочну продукцію експортуватимуть 27 підприємств
Вінницький Roshen разом ще з 8 компаніями почне експортувати молочну продукцію у Китай / Новини на Громадському радіо

Ще дев’ять українських виробників зможуть експортувати молочну продукцію в Китай. Про йдеться у повідомленні Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. 

«Досі експортувати молочну продукцію на китайський ринок могли 18 підприємств. Тепер цей список збільшився ще на дев’ять підприємств — до 27», — повідомив голова Держспоживслужби Володимир Лапа.

Він також додав, що над розширенням списку підприємств-експортерів в Китай постійно працюють.

Зокрема, відтепер експортувати молочну продукцію у Китай зможуть компанія  Вінницький молочний завод Roshen, «Люстдорф», Білоцерківський молочний завод, Білоцерківська агропромислова група, Кременчуцький молокозавод, Новгород-Сіверський сирзавод, Пирятинський сирзавод, Кременчуцький молокозавод, філія «Сумський молочний завод «ДП» Аромат», DairyCo Україна.

З повним списком підприємств і переліком продукції, яку вони можуть постачати, можна ознайомитися тут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+