Слухати

Як виглядає будівля колишнього Центрального гастроному на Хрещатику після пожежі (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Як виглядає будівля колишнього Центрального гастроному на Хрещатику після пожежі (ВІДЕО)

21 червня 2017 - 09:51
Заступник Кличко Володимир Прокопів написав, що вона підлягає відновленню до початкового вигляду

Наслідки пожежі в будівлі колишнього Центрального гастроному в Києві на Хрещатику зняли з квадрокоптеру. Відео надав телеканал «112 Україна».

На відео видно, що на будівлі вщент згорів дах, у деяких місцях провалилися перекриття. Пожежники раніше повідомляли, що орієнтовна площа займання становила до 1000 кв. м.

Остаточних висновків про стан будівлі поки що немає. Але заступник городського голови Києва Володимир Прокопів написав у Facebook, що місце продажу київської перепічки, яке розташоване у цієї будівлі, а також Печерний суд, що знаходиться поряд — не постраждали. Також, за по його даним, будівля підлягає відновленню до початкового вигляду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+