Слухати

Депутати Європарламенту відвідають Донецьку область

22 червня 2017 - 15:57
Їх супроводжуватимуть Ірина Геращенко та Марія Іонова
Депутати Європарламенту відвідають Донецьку область / Новини на Громадському радіо

Депутати Європарламенту Петрас Аустревічус, Анна Фотига та представники дипломатичних місій разом з українськими парламентарями 23 червня відправляться на Схід України. Про це повідомили в Департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької військово-цивільної облдержадміністрації.

Там додали, що від України будуть перший віце-спікер Ірина Геращенко разом із заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марією Іоновою. Зазначається, що під час візиту заплановано ознайомити представників Європарламенту з напруженою безпековою, гуманітарною та екологічною ситуацією на Сході України, оглянути роботу контрольно-пропускних пунктів в’їзду/виїзду, цивільні зруйновані об’єкти Донбасу та стан їх відновлення.

Також передбачається зустріч учасників робочого візиту з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», на Донбасі з’явилися міні-«жаби», які можуть смертельно поранити бійця.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+