Слухати

Екс-доценту ДонНУ Мармазовій заборонили в'їзд у Росію

22 червня 2017 - 11:00
Вона порушила умови перебування у Росії і двічі незаконно перетнула кордон
Екс-доценту ДонНУ Мармазовій заборонили в’їзд у Росію / Новини на Громадському радіо

Колишньому проректору Донецького національного університету Тетяні Мармазовій забороненили в’їзд на територію Російської Федерації. Про це йдеться у відповіді Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації, опублікованій на сайті її чоловіка Руслана Мармазова.

29 травня Зарічний районний суд в Тульській області постановив видворити Мармазову з території Росії через два факти незаконного перетину кордону.

Стаття, яку їй інкримінують, передбачає порушення іноземцем або громадянином без громадянства умов перебування в Росії у вигляді відсутності документів, що підтверджують право на перебування в країні, їх втрата і відсутність подачі відповідної заяви, ухилення від виїзду з РФ після закінчення певного терміну. Порушення даної статті тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з видворенням за межі Росії.

Звинувачення Мармазова заперечує.

Як повідомив чоловік Мармазової Руслан, його дружина звернулася до Федеральної служби безпеки РФ, прикордонної служби та Міністерства внутрішніх справ. За його словами, ні в одному відомстві їй не вказали інформацію про перевірку фактів подвійного перетину кордону з РФ.

А у відповіді МВС йшлося, що відомство не є ініціатором закриття Мармазовій в’їзду на територію Росії.

 

594b65d791 922-skan-mvd.jpg

Документ // Фото: marmazov.ru
Документ
Фото: marmazov.ru


Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Міністерство освіти України підготувало список із 12 викладачів ВНЗ Донбасу, яких позбавлять наукових ступенів професорів і доцентів. У їх числі і Тетяна Мармазова. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+