Слухати

Кримчанину, що сидить у сірій зоні з другої години ночі, не забороняють в’їзд, — Слободян

22 червня 2017 - 15:32 59
Проблема у тому, що він хоче перевозити особисті речі, які, згідно із законодавством, не можна пропускати через адміністративний кордон

Кримчанин Вадим Ляшенко, який повідомив про те, що українські прикордонники не дають йому в’їхати на територію материкової України, може вільно перетнути адміністративну межу. Проблема полягає у тому, що він хоче провезти особисті речі, які, згідно із чинним законодавством, провозити заборонено. Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян.

Олег Слободян: Проблеми взагалі немає. Прикордонники не мають жодних претензій до цього громадянина. Він може вільно перейти адмінмежу і перейти на материкову Україну. Проблема в тому, що він хоче протягнути за собою барильну установку на базі автомобіля ЗІЛ 131. Цей автомобіль більше року був за адміністративною межею на тимчасово окупованій території.

Він хоче забрати його із собою і говорить, що це його особисті речі. Звичайно, до нього є питання у митників. Відповідно до чинного законодавства вони не можуть йому це дозволити.

Щодо паспорта і перетину адміністративної межі до нього питань нема. Чомусь про цей автомобіль не кажуть ті, хто освітлює цю проблему.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», державна прикордонна служба України не дозволила виїхати з окупованого півострову громадянину України, бо той не пройшов огляд в російських окупантів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+