Слухати

Кримчанину, що сидить у сірій зоні з другої години ночі, не забороняють в’їзд, — Слободян

22 червня 2017 - 15:32
Проблема у тому, що він хоче перевозити особисті речі, які, згідно із законодавством, не можна пропускати через адміністративний кордон
Кримчанину, що сидить у сірій зоні з другої години ночі, не забороняють в’їзд, — Слободян / Новини на Громадському радіо

Кримчанин Вадим Ляшенко, який повідомив про те, що українські прикордонники не дають йому в’їхати на територію материкової України, може вільно перетнути адміністративну межу. Проблема полягає у тому, що він хоче провезти особисті речі, які, згідно із чинним законодавством, провозити заборонено. Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян.

Олег Слободян: Проблеми взагалі немає. Прикордонники не мають жодних претензій до цього громадянина. Він може вільно перейти адмінмежу і перейти на материкову Україну. Проблема в тому, що він хоче протягнути за собою барильну установку на базі автомобіля ЗІЛ 131. Цей автомобіль більше року був за адміністративною межею на тимчасово окупованій території.

Він хоче забрати його із собою і говорить, що це його особисті речі. Звичайно, до нього є питання у митників. Відповідно до чинного законодавства вони не можуть йому це дозволити.

Щодо паспорта і перетину адміністративної межі до нього питань нема. Чомусь про цей автомобіль не кажуть ті, хто освітлює цю проблему.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», державна прикордонна служба України не дозволила виїхати з окупованого півострову громадянину України, бо той не пройшов огляд в російських окупантів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+