Слухати

Київське метро повністю адаптують для людей з інвалідністю у 2020 році

22 червня 2017 - 18:32
У першу чергу ремонтуватимуть станцію «Дарниця», «Нивки» та «Чернігівська».
Київське метро повністю адаптують для людей з інвалідністю у 2020 році / Новини на Громадському радіо

Усі станції Київського метро планують адаптувати під потреби людей з інвалідністю до кінця 2020 року. Про це сказав гендиректор Київського метрополітену Віктор Брагінський в інтерв’ю Центру транспортних стратегій.

«Ми маємо графік проведення робіт з адаптації станцій для людей з інвалідністю. До кінця 2020 року у планах зробити метрополітен доступним. Першочергово, ми відремонтуємо станції, які є великими транспортними вузлами. Крім «Лівобережної» і «Святошин», це»Нивки», старий вихід на «Дарниці», «Чернігівська», - сказав Брагінський.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», у київському метро встановлюють особу зачепера, що загинув вночі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+