Слухати

ЛНРівці заборонили виїзд освітянам на мирну територію України / Новини на Громадському радіо

ЛНРівці заборонили виїзд освітянам на мирну територію України

22 червня 2017 - 21:35
«ЛНР» заважає луганським викладачам їздити на підконтрольну Україні територію

В «ЛНР» з’явився наказ, у якому попередили луганських освітян про «неприпустимість виїзду» до контрольованої українською владою території та «сірої зони»

Про це повідомляє ВВС.

«Керівникам освітніх закладів забезпечити повідомлення під розпис підлеглих їм працівників про неприпустимість виїзду на територію України та відвідання „сірої зони“, що прилягає до лінії розмежування», — йдеться в наказі.

Терористи пояснюють таке рішення тим, що українська влада нібито затримує жителів непідконтрольних районів Луганщини, які перетинають лінії розмежування.

З наказами вже ознайомили викладачів колишнього ВНЗ сільського господарства та екс-Східноукраїнського університету ім. Даля.

im-22.jpg

«ЛНР» заважає луганським викладачам їздити на підконтрольну Україні територію //
«ЛНР» заважає луганським викладачам їздити на підконтрольну Україні територію
ВВС

Раніше Громадське радіо повідомляло, що прикордонники не впускають українця зі сірої зони на мирну частину.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+