Слухати

«Масові повідомлення від „Lifecell“ про „Київстар“ — спам» — Леліченко / Новини на Громадському радіо

«Масові повідомлення від „Lifecell“ про „Київстар“ — спам» — Леліченко

22 червня 2017 - 17:15
Сьогодні, 22 червня, більшість абонентів «Lifecell» отримали SMS про те, що повідомлення у абонентів «Київстар» не будуть приходити

«Київстар здійснює обмін SMS повідомленнями з усіма телеком мережами в штатному режимі», — про це Громадському радіо повідомила провідна спеціалістка із зв’язків з громадськістю Ірина Леліченко.

іSMS-розсилки, що здійснюються з мережі «Lifecell», IT-системами Київстар індентифікувала як спам.

«Це викликало складнощі з їх доставкою. Наразі питання вирішено», — додала Леліченко.

19 458 070_1 453 401 134 726 327_1 500 759 546_n.png

Сьогодні, 22 червня, більшість абонентів «Lifecell» отримали SMS про те, що повідомлення у абонентів «Київстар» не будуть приходити //
Сьогодні, 22 червня, більшість абонентів «Lifecell» отримали SMS про те, що повідомлення у абонентів «Київстар» не будуть приходити

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+