Слухати

Мешканців окупованих територій ретельно перевірятимуть для видачі біометричних паспортів

22 червня 2017 - 17:19
Закон, що має посилити перевірки, мають прийняти до 15 липня.
Мешканців окупованих територій ретельно перевірятимуть для видачі біометричних паспортів / Новини на Громадському радіо

Найближчим часом у Раді  зареєструють законопроект, згідно з яким жителів окупованих територій ретельно перевірятимуть перед видачею біометричних паспортів. Про це повідомили у прес-службі відомства. 

«Не маючи доступу до архівів, які залишилися на окупованих територіях, виникає небезпека, що під виглядом українських громадян з окупованих територій доступ до безвізового режиму можуть отримати сепаратисти, громадяни іншої країни, терористи або представники російських спецслужб … Щоб не допустити цього треба необхідно внести зміни у чинне законодавство, це дозволить здійснювати дуже ретельну перевірку громадян, що прибувають з окупованих територій за біометричним паспортом», — сказав він.

Турчинов наголосив, що відповідний закон необхідно прийняти до кінця сесії Ради, тобто до 15 липня.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Антон Геращенко пропонував давати біометричні паспорти громадянам «ЛДНР» і кримчанам.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+