Слухати

На червоній гілці метро в Києві загинув екстремал-зачепер

22 червня 2017 - 09:13
Він намагався проїхати на даху поїзда на перегоні між станціями «Лівобережна» та «Дарниця»
На червоній гілці метро в Києві загинув екстремал-зачепер / Новини на Громадському радіо

Вночі 21 червня в метро Києва стався трагічний інцидент: загинув зачепер, який намагався проїхатися на даху поїзда.
Про це йдеться в повідомленні, опублікованому прес-службою комунального підприємства «Київський метрополітен» в Facebook.
Відзначається, що подія трапилася близько 00:30 22 червня на перегоні між станціями «Лівобережна» та «Дарниця» червоної гілки метро.
«Закликаємо пасажирів не порушувати правила поведінки в метрополітені і цінувати своє життя!», —  написано в повідомленні КП «Київський метрополітен».

Це вже другий випадок за місяць, коли поїздка зачепера на даху закінчується смертю.
Попередній інцидент, який стався 28 травня, також відбувся на перегоні між станція метро «Дарниця» і «Лівобережна».

 


 

Зачепинг (від дієслова «зачепити», суфікс -инг- означає «діяльність, процес») — це загальний термін, що позначає проїзд не всередині транспорту, а зовні (наприклад, на даху або між вагонами). Людини, який практикує такий екстрим, називають зачепер. Так, зачепери найчастіше нелегально «зачіпляються» за трамваї і вагони поїздів.

Зачеперамі часто стає молодь, якій хочеться екстремальних відчуттів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+